ACS713ELCTR-30A-T 8-SOIC Package Hall Effect-Based Linear Current Sensor
Shenzhen Sai Collie Technology Co., Ltd.
Contact Now
ACS713ELCTR-30A-T 8-SOIC Package Hall Effect-Based Linear Current Sensor Transducer Current - Sensing 30A Number of Channels 1 Output Ratiometric, Voltage Sensitivity 133mV/A Frequency DC ~ 80kHz ...